Forum ...:::The Players of Freedom:::... Strona Główna ...:::The Players of Freedom:::...

Evollution Team - The Players of Freedom 0-1 (0-0)

Trener/obrońca

Dołączył: 11 Gru 2005
Posty: 503

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 18:41, 11 Gru 2005    Temat postu: Evollution Team - The Players of Freedom 0-1 (0-0)

Przed meczem

Ten mecz był najbardziej oczekiwanym widowiskiem w tej kolejce. Trener Evollution Team był pewien zwycięstwa swojej ekipy. Chcielismy pokazać mu, że się myli oceniając naszą ekipe słabą w porównaniu z jego zespołem.

Mecz

Mecz się odbył o 20.00 w środe siódmego dnia wrzesnia, a więc w dniu meczowym Polska - Walia.Na mecz niee przyjechaliśmy w najmocniejszym składzie, bo zabrakło Andruta i Krzyżaka. Jednak cel był jasny: skopać tyłki gospodarzom. Mecz się zaczął od spokojnej gry Evollution Team, ale nie trwało to długo, bo około 5 minut. Pozniej to my przejelismy inicjatywę i w 23 minucie mogło być 1-0 dla Nas, ale pogubił się nieco debiutant Zizu5, a naprawdę szkoda. Podobna sytuacja miała miejsce 20 minut pozniej i ponownie Zizu5 zamiast szybko dograć piłke do mnie, zrobił o jeden zwód za dużo. Mielismy ich na widelcu, ale po pierwszych 45 minutach na tablicy widniał wynik 0-0. Chwile po rozpoczęciu drugiej połowy Przemekkz strzelił bramkę, ale sedzia zdecydował się gola nie uznać. Mówią, że "Co się odwlecze to nie uciecze" i minutę pózniej Przemekkz strzelił bramkę, jak sie potem okazało decydującą. Owy zawodnik debiutował w tym meczu i wszedł na boisko w 30 minucie za kontuzjowanego Fana_Wisły. Debiut - marzenie. Gol padł w 51 minucie, a więc czasu na wyrównanie gospodarze mieli wystarczająco, ale nie mieli zupełnie pomysłu na przeprowadzenie ataku. Prędzej to my moglismy strzelić gola na 2-0 niż ET na 1-1.

Po meczu

Po meczu bylismy wniebowzięci, bo to było pierwsze zwycięstwo naszej ekipy w lidze i zarazem tak spektakularne! od tego momentu już nikt nie wywyższał swojej ekipy przed jakimkolwiek meczem, a nasz team uzyskał większe poważanie.

Po meczu powiedzieli z ekipy The Players of Freedom:

Fan_Wisły "Moje pierwsze zwycięstwo w lidze IFQ i to z takim przeciwnikiem. Kurcze jestem dumny z kolegów z drużyny, ale trochę mi głupio ze nie pomogłem w odniesieniu zwycięstwa...A co do kontuzji to jest Ona nie grozna".

Rado8 "Aż trudno wyrazić radośc, jestem...jestem...dumny".

Robertocarlos "Zszokowałem się, że dziś wszystko mi wychodziło i mam nadzieje, że będzie równie dobrze szło w kolejnych meczach. Jestem bardzo szczęśliwy z tego zwycięstwa".

Noway "Podsumowując to był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, ale uważam że stać nas na jeszcze więcej i gdy już się zgramy to najlepsze drużyny beda trzęsły gaciami jadąc na mecz na The Road To Freedom!!".

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...:::The Players of Freedom:::... Strona Główna -> Dawne mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)