Forum ...:::The Players of Freedom:::... Strona Główna ...:::The Players of Freedom:::...

Golden Team - The Players of Freedom 5-0 (2-0)

Trener/obrońca

Dołączył: 11 Gru 2005
Posty: 503

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 18:55, 11 Gru 2005    Temat postu: Golden Team - The Players of Freedom 5-0 (2-0)

Przed meczem

Chcielismy dobrze wypaść. Przecież kiedyś od nich właśnie się oddzieliliśmy. Czekalismy z utęsknieniem na mecz.

Mecz

Gdy już się te spotkanie rozpoczęło chcielismy, by jak najszybciej się skończyło. Kompletnie Nam nic nie wychodziło. Nic a nic. Golden Team przeważał od samego początku i kwestią czasu było kiedy padnie gol na 1-0. Stało się to faktem w 20 minucie gry. Petersen dostał piłkę, obrócił się i zagrał prostopadle do wbiegającego w pole karne ze skrzydła TheCrowa, a ten mocnym strzałem w krótki róg pokonał naszego bramkarza. Nie wyciągneliśmy niestety żadnych wniosków z tej akcji, bo już 10 minut pózniej tak samo Golden Team strzelił bramkę. Protopadła piłka od Petersena do TheCrowa i 2-0. Kolejny gol padł w 60 minucie. Autorem jego był Kwiatek, który po podaniu wzdłuż bramki Armstronga, dostawił nogę i wpakował piłkę do siatki. W 73 minucie Petersen zaliczył trzecią asystę w meczu. Wrzutka na pole karne, zbyt krótkie wybicie piłki, piłkę przejął Petersen i wycofał do tyłu. Tam czyhał już Armstrong i strzelił czwartego gola. W 82 minucie wynik meczu ustalił pan_qba, który popisał się główką po rzuce rożnym wykonanym przez Gawrona.

Po meczu

Co tu dużo mówić, Tragedia.

Wypowiedzi pomeczowe

Brindel: "Skopaliśmy sami sobie tyłki"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...:::The Players of Freedom:::... Strona Główna -> Dawne mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)