Forum ...:::The Players of Freedom:::... Strona Główna ...:::The Players of Freedom:::...

The Players of Freedom - Bayern Monachium 2-1 (1-1)

Trener/obrońca

Dołączył: 11 Gru 2005
Posty: 503

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 7:59, 30 Gru 2005    Temat postu: The Players of Freedom - Bayern Monachium 2-1 (1-1)

Data - 10.XII - sobota
Godzina - 21.30
Miejsce - [link widoczny dla zalogowanych]
Sędzia - Lolcio

Zwycięstwo na koniec Bayernu...

Przed meczem

Wygrana obu ekipom nic nie dawała. Z drugiej jednak strony chcieliśmy bardzo zająć na koniec 10 miejsce w lidze, a Bayern wygrać ostatni mecz pzred rozpadnięciem się.

Mecz

Mecz był ciekawy i przeprowadzony w miłej atmosferze. Rzadko sedzia używał gwizdka. Trudno powiedzieć, która ekipa zasłużyła na gola jako piewrsza. Udało się nam, a konkretnie Zizu, który wykorzystał zakłopotanie robertocarlosa, który nagle zapomniał jak się strzela. Po przerwie jednak Bayern wyrównał za sprawą Kocioła, który swój garnek wszędzie wciśnie, bo właśnie w ten sposób strzelił bramkę. Wrzutka Czerela i główka Kociołka. Od tej pory to my przeważalismy i w 78 minucie Brindel płasko dośrodkował na pole karne. Tam czyhali na piłkę Przemekkz i fan_wisły, ale po raz kolejny Przemek odepchnął fana i spokojnie strzelił na 2-1. W końcówce głupio zachował się Noway, który sfaulował olliego w polu karnym. Na szczęście Raven nie trafił w bramkę i mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Nas.

Po meczu

Takim miłym akcentem zakończyliśmy sezon. Dziękuje.

Wypowiedzi pomeczowe

Rado: "Buhaha! Beze mnie sobie poradzili. LoL roku!"

Fan_Wisły: "Miło było, ale się skończyło. To już koniec, nie ma już nic. Żegna się z tym stadionem. Łezka się kręci. Dziękuję"

Noway: "Odchodze, ale nie mówię do widzenia! Mówię żegnam na zawsze!"

Brindel: "To się teraz nagrywa tak? Ah, czyli mam mówić? No, to jak?
aha już ? Teraz, tak? Aha...no to...Dziękuje!"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...:::The Players of Freedom:::... Strona Główna -> Dawne mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)